Tag: Enkelejd Alibeaj

Browse our exclusive articles!

Enkelejd Alibeaj merr drejtimin e degës së PD-së në Vlorë

Nënkryetari i PDSH, Enkelejd Alibeaj, ka marrë drejtimin e degës së Partisë Demokratike në Vlorë i komanduar pas shkarkimit të Genc Deromenaj, i cili...

Popular

Nga Adrian Gurma: Kryebashkiakët e Qarkut Vlorë takim në Sarandë

Ishte kënaqësi pjesmarrja në Tryezën e mbajtur në Sarandë,...

80-vjetori i Çetës “Çamëria” nga Musa Kola

Sot përkujtohet 80-vjetori i krijimit të së parës çetë...

NGA THOMA NIKA : PROKOPI I DIJSHËM, PO AQ SA I GUXIMSHËM (VIDEO 2011)

Sot inxhinjeri pasionant i pyjeve dhe ekologu Prokop Qirjaqi...

KLP i jep mandat drejtuesi tre vjeçar Prokurorit të Sarandës, Kledian Llaho

Kryetari i KLP, Alfred Balla së bashku edhe me...