Tag: Bullgari

Browse our exclusive articles!

Tragjedi në Bullgari/ Merr flakë autobusi me targa të Maqedonisë Veriore, 46 viktima midis tyre 12 fëmijë

Një tragjedi ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në kryeqytetin bullgar Sofje. Të paktën 45 persona kanë humbur jetën si pasojë e një...

Sekuestrohen 82 kg kokainë në Portin e Selanikut, origjina nga…

Sekuestrohen 82 kg kokainë në Portin e Selanikut. Droga në një konteiner me banane që vinte nga Ekuadori me destinacion Bullgarinë. Droga u zbulua...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...