Tag: Altin Kallapolli

Browse our exclusive articles!

Delvinë/Probleme në votimin për shkarkimin e Bashës, policia vepron…

Policia bashkiake në Delvinë bashkë me një punonjës të kinoteatrit ka shkuar tek qendra e votimit dhe ka nxjerrë jashtë mjediseve komisionin e votimit...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...