Suksese të shahistëve tanë në kompeticionin ndërkombëtarë që zhvillohet në Durrës

- Advertisement -

Po zhvillohet sot me mbështetjen e klubit shumsportësh Teuta dhe Bashkisë Durrës turneu i hapur në Shah Rapid 2022 . Në mbi 120 shahist nga Shqipëria, Kosova , Maqedonia, Mali i Zi po marrin pjesë dhe shahistët e ekipit të Butrintit Lime Mihasi Eklea Omeri , Erald Mihasi si dhe Kelvin Kosta . I urojmë suksese shahistëve tanë

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...