Shoqërohen në polici 4 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Kadastrës së Sarandës, kontrolle edhe në banesa

- Advertisement -

Policia e Sarandës ka shoqëruar 4 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Agjencisë Shqiptare të Kadastrës.

Mësohet se disa prej tyre janë marrë nga oficerët e policisë në zyrat ku punonin.
Deri më tani, raportohet se operacioni është në vijim dhe aktualisht po kryhen kontrolle banesash.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...