Policia e Sarandës operacion antidrogë, shoqërohen tre persona

- Advertisement -

Policia e Sarandës mbrëmjen e së mërkurës ka zhvilluar një operacion së bashku me forcat operacionale në aksin Gjirokastër-Sarandë pranë fshatit Bistricë. Duke iu referuar burimeve nga policia raportohet se është ndaluar një automjet tip “Volkswagen Golf” dhe janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë tre shtetas. Ende nuk dihet arsyeja e këtij operacioni i cili është në zhvillim e sipër teksa dyshohet për një rast transporti droge.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...