Plagosje në ambientet e shkollës në Sarandë/ 18-vjeçarja hedh bashkëmoshataren nga shkallët, procedohet penalisht

- Advertisement -

Një 18-vjeçare është proceduar penalisht nga policia e Sarandës pasi ka plagosur duke hedhur nga shkallët një bashkëmoshatare.
Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”, në ngarkim të shtetases E. M., 18 vjeçe, banuese në Sarandë.Kjo shtetase në ambientet e brendshme të shkollës, ka hedhur nga shkallët shtetasen R. B., 19 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme “Hasan Tahsini”, ku dy adoleshentet janë grindur më parë me fjalë për të përfunduar më tek shtyrja.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...