Përfundon numërimi i fletëve të votimit për kreun e PD, Sarandë. Fiton me 450 vota… (Video)

- Advertisement -

Ndërkohë që votat janë shpërndarë:
Elvis Kuci mori 24 vota
Manjola Nikollo mori 451
Brigels Dervishi mori 60
Robert Haxhi mori 67
Të pavlefshme dolën 12 fletë votimi.
Matilda Nikollo me profesion arkitekte ka qenë kryetare e Kryetare e LDG

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...