Për plagosje me dashje penalizohet sarandioti

- Advertisement -

Nga Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin S. Gj., 43 vjeç, banues në Sarandë, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, pasi ka goditur me grushte dhe sende të forta shtetasin me inicialet Sh. A. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...