Për dëmtime me dashje policia e Delvinës referon në Prokurori delvinjotin

- Advertisement -

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Delvinë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasin E. V., 33 vjeç, banues në Delvinë, për veprat penale “Dëmtime të tjera me dashje” dhe “Vetëgjyqësia” , pasi ka bërë kallëzim shtetasi F. Sh., 28 vjeç, banues në Delvinë, se 33-vjeçari e ka goditur me grushte e sende të forta, si dhe i mban me vetëgjyqësi një pajisje pune.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...