Për dëmtime me dashje policia e Delvinës referon në Prokurori delvinjotin

- Advertisement -

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Delvinë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasin E. V., 33 vjeç, banues në Delvinë, për veprat penale “Dëmtime të tjera me dashje” dhe “Vetëgjyqësia” , pasi ka bërë kallëzim shtetasi F. Sh., 28 vjeç, banues në Delvinë, se 33-vjeçari e ka goditur me grushte e sende të forta, si dhe i mban me vetëgjyqësi një pajisje pune.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...