OSHE njofton për ndërprerje të energjisë elektrike nga Borshi deri në Vrion

- Advertisement -

OSHE në një postim në facebook bën publike për ndërprerje të energjisë elektrike në datën 15 Prill për shkak të remontit në Nënstacionin Sarandë e vjetër.
-Në daten 15/04/2022 nga ora 09:00’ deri në orën 15:00’, do të ketë remont në Nenstacionin Sarande e vjeter.
Gjate kesaj kohe pa energji mbetet N/stacioni Saranda e vjeter , Nenstacioni Bunec, si dhe Kabinat 35/0.4kV Krekez, Shen Vasil, Ikeral, Hec Bunec.
Zonat qe mbeten pa energji ne Rrethin Sarande / Zonat Borsh, Lukove, Coraj, Fterre, Piqeras, Sasaj, Krekes, Shenvasi, Nivice bubar, Berdenesh, Bateri, Bashkia Sarande, Çuke. Metoq, Gjashte, Shelegar, Bashkia Finiq, Bregas, Vrion, Vromero.
Falenderojme abonentet per mirekuptimin, thuhet në njoftimin e OSHEE, “ përfundon njoftimi…

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...