Nis viti akademik në Filialin e Sarandës

- Advertisement -

Viti akademik 2022-2023 ka filluar sot normalisht në Universitetin e Tiranës, Filiali Sarandë. Filiali përbëhef nga tri degë: Administrim Biznesi, i cili ka plotesuar kuotat në 50% . Gjuha e huaj Angleze që i ka plotësuar 20% te kuotave. Masteri Menaxhim Turizëm i ka plotesuar 90 % te kuotave. Stafi akademik është i përbërë nga 12 pedagogë të brendshëm dhe 13 pedagogë të jashtëm.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...