Në kërkim nga Interpoli për trafik droge, shqiptari “ngec” në rrjetën e policisë greke në Kakavijë

Një shtetas shqiptar i kërkuar nga Interpol Tirana është arrestuar nga pala greke në Kakavijë.
BalkanWeb mëson nga burime se shqiptari është ndaluar pasditen e djeshme nga sektori i verifikimit të pasaportave në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës, në bashkëpunim me policinë e Janinës.
Ndaj tij kishte një urdhër kërkimi ndërkombëtar nga Interpol Tirana për trafik droge.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...