Ndihmoni për Andrean 🙏

Prej 5 muajsh Andrea Sadiku, banor i fshatit Shëndëlli, ndodhet në koma pa asnjë shenjë përmirësimi. Për këtë duhet dërguar urgjentisht për një mjekim të specializuar, ndaj familja e tij lutet ndaj kujtdo që ka mundësinë të kontribuojë për këtë djalë të ri që të jetojë edhe ai. Kontributi juaj të kryhet në llogarinë bankare në euro:
IBAN-I AL80 2131 1082 0000 0000 0220 1863
SWIFT CODE PUPPALTR
Llogaria bankare në Lekë:
AL52213630100000000001989540
BANKA OTP ALBANIA
Sabrina Arapi (Shëndëlli, Sarandë) 0696401156

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
TĂ« ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...