Ndahet nga jeta para kohe Pirro Pandeli Papa

- Advertisement -

Pirro Papa ka lindur më 22 korrik 1974 në Sarandë. Shkollën 8 vjecare e kreu në Sarandë në shkollën 9 tetori. Të mesmen e kreu në shkollën e ndërtimit në Sarandë. Më pas jetoi e punoi në Greqi. Pas një sëmundje të rëndë ndërroi jetë në Greqi. Varrimi bëhet nesër në orën 11.00 sarandalife.al i shpreh familjes Papa, ngushëllimet më të sinqerta.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...