Mesazh Krishtlindjesh nga kryetari i Finiqit

- Advertisement -

Të nderuar bashkëqytetare, të dashur bashkëqytetarë!

Ju uroj nga zemra Festën e madhe të lindjes së Shpëtimtarit tonë, Krisht, i kalofshim vështirësitë që po kalojmë, duke i dhënë të gjithëve shëndet dhe paqe, duke shënuar një vit plot shpresë dhe dritë! Krishtlindje të gëzuara dhe të bekuara!

Kristos Kitsos Kryetari i Bashkisë Finiq

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...