Lëkundjet e tërmetit në Shqipëri, ja çfarë thotë IGJEUM

- Advertisement -

IGJEUM ka njoftuar lidhur me lëkundjet e tërmetit që u ndjenë mbrëmjen e kësaj të diele thuajse në të gjithë vendin.
“Për momentin kemi tërmet me M-5.8 Richter. Ndodhet në kufi midis Maqedonisë dhe Greqisë dhe rreth 5 km në lindje të Pogradecit,”- thuhet në njoftimin e IGJEUM.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...