Kyparisia: Trupi i gjetur i varrosur në plazh i përket një 31-vjeçari shqiptar – Çfarë po hetojnë autoritetet.

Po vijojnë hetimet nga Policia e Kalamatës për zbardhjen e një rasti të vrasjes së një 31-vjeçari shqiptar në Qiparisia.
Sipas policisë, trupi i 31-vjeçarit u gjet pasditen e djeshme i varrosur në plazhin e Kartelisë në Kyparisia dhe kishte lëndime kryesisht në kokë. Në zonën ku u gjet kufoma, grupi i punonjësve të policisë së Zyrës së Hetimit Kriminal të Messinisë ka shkuar për të mbledhur provat, ndërsa siç rezultoi nga hetimet e deritanishme, viktima nuk ishte banues i përhershëm i zonës. Paralelisht me mbledhjen e provave, policia që po heton rastin është në pritje të rezultatit zyrtar të ekspertizës mjeko-ligjore të kryer në trupin e të huajit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...