Kryebashkiaku i Finiqit, Kristo Kiço uron:

- Advertisement -

-Të dashur bashkëvendas,
Uroj nga zemra mesazhin e lavdishëm dhe të tërë të Ngjalljes së Shpëtimtarit dhe Shpenguesit tonë, Jezu Krishtit, sjelltë Ringjallje, shpresë, paqe në jetët dhe shpirtrat e gjithsecilit prej nesh. Veçanërisht atyre që ditët e trazuara që kalojnë plagosin njerëzimin dhe degradojnë të ardhmen e paqes, Drita e Shenjtë e Ringjalljes ndriçoftë Ringjalljen e tyre personale.
Krishti u Ngjall & Gëzuar Pashkët të gjithëve!!!” përfundon urimin kryebashkiaku i Finiqit, Kristo Kiço

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...