Kryebashkiaku Gurma , falenderon shërbimin zjarfikës

Postini në profilin e tij në Facebuk i mesazhit të Kryetarit të Bashkisë z. Adrian Gurma.    “Me efektivë të Shërbimit Zjarrfikës falenderuar ata, për punën e mirë të bërë përgjatë sezonit turistik dhe për ti siguruar për mbështetje në përditshmërinë e tyre.
Urime për Oltjonin, Erionin, Klitonin, Gazmirin e Erjonin për gradimin si “Zjarrfikës”,si dhe për Rigelsin, i cili i’u bashkua së fundmi, këtij shërbimi.Suksese në misionin e vështirë por fisnik”.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...