Konfliktohen me njeri – tjetrin penalizohen dy adoleshentë sarandiotë

- Advertisement -

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasit P. Z., 18 vjeç, K. V., 19 vjeç dhe E. D., 16 vjeç, banues në Sarandë, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur njëri-tjetrin, me sende të forta. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Shkrumbohet baranga në Shelegar, shkak telat e energjisë mbi çati

Ndërhyrja në kohë e sherbimit zjarrfikës të Sarandës ka...

Zbardhet ngjarja e djeshme në Sarandë. Shpallet në kërkim pronari i “Fantastic”

Zbardhet ngjarja e djeshme në Sarandë. Shpallet në kërkim...

Plazhi ‘Sirena Jonada’, 4 mijë firma në më pak në 24 orë nga publikimi i peticionit

Ka shkuar në 4 mijë, numri i personave të...