Kanosi me thikë banorin nga Ksamili proçedohet penalisht lushnjari

- Advertisement -

Nga Specialistë të Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë u proçedua penalisht
shtetasi me inicialet B. A., 53 vjeç, banues në Lushnjë, për veprën penale “Kanosja”, pasi ka kanosur me thikë, shtetasin me inicialet F. O., 52 vjeç, banues në Ksamil. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...