Ina Zhupa shpreh ngushëllimet Lulzim Bashës për humbjen e babait

- Advertisement -

Ina Zhupa, deputete e PD-së ka shprehur ngushëllimet e saj për humbjen e jetës së babait të Lulzim Bashës.

“U prehsh në paqe Xhelal Basha!

Ngushëllime të ndjera Lulzim Basha dhe familja Basha për humbjen e njeriut të dashur.                                

I paharruar kujtimi i tij!”, ngushëllon Ina Zhupa.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...