Godet bashkëfshatarin për pronën shpallet në kërkim 40 vjeçari nga Kopaçeza

- Advertisement -

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Delvinë shpallën në kërkim për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, shtetasin me inicialet V. Dh., 40 vjeç, banues në fshatin Kopaçëz, Delvinë, sepse për shkak të një konflikti pronësie, ka goditur me sende të forta në kokë, shtetasin me inicialet K. H., 51 vjeç, banues në fshatin Kopaçëz, Delvinë, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...