FRESH SARANDE: MANDATI I TRETE ME SHUME VEMENDJE NDAJ POLITIKAVE RINORE

- Advertisement -

Mandati i tretë qeverisës i socialistëve ka përfshirë në politikat e veta edhe të rinjtë. Kjo vihet re në takimet dhe konsultimet që organizohen me të rinjtë. “Vijojmë takimet dhe konsultimet me të rinjtë. Mandati i tretë përkthehet në më shumë vëmëndje dhe qasje ndaj politikave rinore: Përfshirja e tyre në vendimarrje. Aktivizimi dhe angazhimi i tyre ne komunitet. Anëtarësimet vazhdojnë. Eja dhe ti bëhu pjesë e familjes tonë të madhe të FRESSH”, bëhet publike në faqen e Fresh Sarandë

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...