Enea Lapa përsëri kampion në Miami Open 2022

Djali sarandiot e ka treguar veten e tij eshe këtë herë si një jkampion i vërtet në sporin që ushtroj . Në faqen e tij në Facebuk, ai ka postuar këtë mesazh.
“Shumë i kënaqur me rezultatin pasi kisha qenë i dëmtuar që prej Nëntorit, por prap se prap nuk ndalova së stërvituri. Dua të falenderoj nga zemra të gjithë ata që më përkrahin, familjen time, shokët e akademisë @xcelljiujitsu dhe patjetër sponsorat e mij që e bën këtë rrugëtim më të lehtë dhe te përballueshëm.
 Champion in Miami Open 2022 feather weight

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...