Disa orë të paharrueshme për pjesëmarrësit e Manifestimit Poetik, edicioni XV

- Advertisement -

Për poetët pjesëmarrës në Manifestimim Poetik, edicioni i XV “ Trirema e Poezisë Joniane” një shetitje me anijen Luis në brigjet e Sarandës bëri që ata të shijonin bukuritë e mahnitshme të qytetit tonë, bukuri e falur nga natyra. Shetitjen dhe humori me njeri – tjetrin, e bëri lundrimin me Luis tepër të pëlqyeshëm për pjesëmarrësit, shkrimtarë e poetë nga rajoni dhe vendi.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...