Dhunon nënën e vet, ndalohet sarandiotja

- Advertisement -

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë, ndaluan për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasen  A.T., 57 vjeçe, banuese në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së saj. Materialet iu referuan Prokurorisë së rrethit gjyqësor Sarandë për veprime të mëtejshme.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...