Deputetja Denaj: Të rinjtë e Sarandës janë padyshim forca e PS-së

- Advertisement -

Deputetja e Sarandës Anila Denaj gjatë një bashkëbisedimi me të rinjtë e FRESSH, shprehet se ata janë forca e Partisë Socialiste.Në postimin e saj në rrjetet sociale Denaj shkruan:Sarandë
Tē rinjtë dhe të rejat janë padyshim forca e Partisë Socialiste në rrugëtimin drejt progresit tē vazhdueshëm.Me drejtuesin politik të qarkut Vlorë Arben Ahmetaj, kolegun Niko Kuri, kryetarin e Bashkisë Adrian Gurma dhe drejtues të FRESSH Sarandë ndamë mendimet për shtimin e aktivizimit të rinisë socialiste, krijimin e “bërthamave” rinore, si dhe përfshirjen e tyre në zhvillimin e qytetit, adresimin e problematikave dhe ofrimin e ideve novatore, shkruan Denaj.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...