“Butrinti” e mbyll vitin me humbje, mundet nga Turbina

- Advertisement -

“Butrinti” i Sarandës e ka mbyllur me humbje vitin, duke u mposhtur në transfertë kundër Turbinës së Cërrikut. Futbollistët tanë u mundën me rezultatin minimal 1-0. Goli i fitores për Turbinën u shënua nga ana e Rei Zaimit në minutën e 82-të. Pas kësaj humbjeje “Butrinti”renditet në vendin e 10-të me 17 pikë të grumbulluara.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...