Blendi Klosi prezantohet në degën e PS Sarandë

Drejtuesi politik i Qarkut Vlorë për Partinë Socialiste, Blendi Klosi, ka bërë prezantimin e tij me strukturat e degës së PS Sarandë.
Përmes një postimi në rrjetet sociale deputetja e Sarandës. Anila Denaj shkruan:
“Në prezantimin e drejtuesit politik të Qarkut Vlorë. Blendi Klosi me strukturat e PS në Sarandë.
Diskutuam mbi objektivat dhe prioritetet e punës sonë për çështjet e riorganizimit të strukturave, si dhe për adresimin e problematikave që vijnë nga komunikimi me qytetarët”, bën publike deputetja Anila Denaj.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...