Bien nga lartësitë dy persona, transportohen në spitalin e Sarandës.

- Advertisement -

Dy persona janë transportuar brenda pak orësh të plagosur në urgjencën “Stefan Mekshi” në spitalin e Sarandës. Nga Borshi ka ardhur i plagosur Jurian Gjini, 28-vjeç, banues në Lushnje. Ai mësohet se ka rënë nga një pemë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë në spital ka mbërritur i plagosur edhe Aqif Garo, 40-vjeç, banues në fshatin Çukë,Sarandë. Garo mësohet se ka rënë nga tarraca e një objekti të cilin ishte duke e pastruar. I plagosuri ka dëmtime në pjesën e gjoksit. Policia ndërkohë ka nisur hetimet për të dyja ngjarjet.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Hebrejtë e Delvinës dhe të Sarandës para dhe gjatë Luftës së Dytë Botërore.(Video)

27 janari njihet si Dita Ndërkombëtare e Holokaustit, ku...

Aksion i IKMT në Ksamil, prishjet në vijën bregdetare

IKMT ka nisur sot një aksion për prishjen e...

Ndahet nga jeta Sami Peçi

Sot pas një sëmundje të rëndë u nda para...

Në ditën ndërkombëtare të edukimit: libri miku më i mirë (Video)

Në Ditën Ndërkombëtare të Edukimit paraditen e së martës...