Bashkia Konispol: Veprimtari në kuadër të 100 vjet bashki

- Advertisement -

Në kuadër të 100 vjet bashki u organizua nē Konispol ekspozita me piktura të punuara nga nxënësit e shkollave 9-vjeçare Konispol, Vrinë, Xarrë dhe Mursi.
Në kuadrin e 100 vjetorit të krijimit të Bashkisë Konispol u zhvillua sot në ambjentet e bashkisë ekspozita me piktura të punuara nga nxënësit e shkollave 9-vjeçare Konispol, Vrinë, Xarrë , Mursi
Gjatë aktivitetit u vlerësuan dhe u përzgjodhën punimet më te mira ” shkruhet në faqen e bashkisë.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

“Trirema XVI – 2022” i Klubit të Krijuesve Jonianë

Si përvit edhe në tetorin e 2022 Klubi i...

Tetori, muaji i ndërgjegjësimit për luftën ndaj kancerit të gjirit.

Nga Anita Marku Tetori rozë është shpallur nga Organizata Botërore...

29 shtatori, Dita Kombëtare e Trashëgimisë Kulturore. Fotoekspozitë(Video)

29 shtatori është Dita Kombëtare e Trashëgimisë Kulturore, e...