Bashkia Himarë: Rruga Kuç-Qeparo, një premtim i mbajtur

- Advertisement -

Bashkia Himarë bën me dije se ka filluar asfaltimi në rrugën e lumit të Vlorës, Loti III Kuç-Qeparo.

“Hidhet asfalti i parë në rrugën e lumit të Vlorës, LOTI III Kuç-Qeparo.

Një tjetër premtim i mbajtur! Një tjetër detyrë e realizuar! Edhe një rrugë tjetër e shtruar, që i shtohet rrugëve të sigurta dhe panoramike në Bashkinë Himarë.

Qeveria Shqiptare nëpërmjet Fondit Shqiptar të Zhvillimit, mbajti kështu premtimin e rradhës në dobi të komunitetit të Himarës.”, shkruhet në postimin e bërë në Facebook nga Bashkia Himarë.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...