Shpresa Dine

4 POSTIME

Exclusive articles:

Identifikohet shqiptari i ekzekutuar mbrëmjen e së dielës në Athinë.

  Shqiptari 38 vjecar që u ekzekutua që u ekzekutua mbrëmjen e së dielës në një lokal në Athinë mësohet se quhet Dikenc Halili dhe...

Breaking

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...
spot_imgspot_img