sabiel

125 POSTIME

Exclusive articles:

I shpallur në kërkim dhe i dënuar me 4 vite burg/ Arrestohet 35-vjeçari në pikën kufitare të Qafë Botës, po tentonte hyrjen në Shqipëri...

  Policia ka bërë të mundur arrestimin e një shtetasi në kërkim. Bëhet fjalë për Fation Alizoti, 35 vjeç, banues në Ksamil, Sarandë, i shpallur...

I vranë të birin në 2015, burri në Sarandë padit në Gjykatë dy të akuzuarit për vrasjen, njëri prej tyre u gjet i vdekur...

Hamit Mehmeti, babai i 32-vjeçarit Edmond Theodhori vrarë në Sarandë më 10 korrik 2015, ka paditur në Gjykatë dy të akuzuarit për vrasjen e...

E fshehur mes shkurreve dhe e ndarë në 35 pako, sekuestrohen 300 kg drogë në kufirin greko-shqiptar

  Janë sekuestruar 300 kg marijuanë në kufirin greko shqiptar. Mediat e huaja shkruajnë, se operacioni i policisë është zhvilluar në Igumenicë. Droga është gjetur mes shkurreve...

Atentat shqiptarit në Greqi, i riu qëllohet me armë jashtë klubit të natës pas sherrit mes dy grupesh

  Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Athinë, ku shënjestër ka qenë një shqiptar. Mediet fqinje raportojnë se është plagosur me armë një...

Gjendet një mjet i braktisur në afërsi të Hanias në Greqi, besohet se është përdorur nga 4 shqiptarët dhe pakistanezi që u arratisën nga...

  Është gjetur një automjet i braktisur në periferi të Irakleo-Rethimno, në afërsi të Hanias në Greqi. Mjeti raportohet të jetë vjedhur gjatë natës në Hania...

Breaking

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...
spot_imgspot_img