ladiadmin

1578 POSTIME

Exclusive articles:

KOKSH vlerësim për Festivalin e Shahut në Sarandë

Festivali Mbarëkombëtar i Shahut, që u zhvillua për herë të parë më 2-10 tetor 2021, ishte një javë e rrallë sportive, që e ktheu...

Ndalohet 48-vjeçari i dyshuar për vjedhje

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre...

Nesër vendoset për dozën e tretë anti-Covid dhe vaksinimin e fëmijëve

Komiteti Teknik i Ekspertëve për menaxhimin e pandemisë do të mblidhet nesër për të shqyrtuar propozimet e Komitetit Teknik të Vaksinimit, përfshirë dozën e...

Krosi i vjeshtës, traditë e shkollës së mesme “Bido Sejko” në Konispol

Shkolla "Bido Sejko" në Konispol zhvilloi krosin e vjeshtës, traditë kjo ku marrin pjesë nxënës dhe gjimnazistë. Në këtë veprimtari të shkollës nuk u shmang...

“Butrinti” gjobitet për faj të tifozëve, cila ndeshje i ndëshkoi

Komisioni i Disiplinës dhe Etikës ka publikuar pak më parë vendimet në lidhje me ndeshjet e fundjavës që lamë pas në të gjitha nivelet...

Breaking

Blendi Klosi prezantohet drejtues politik i Partisë Socialiste për Qarkun Vlorë

Blendi Klosi u prezantua sot në Vlorë si drejtues...

Aksident në aksin Kardhiq-Delvinë, motomjeti del nga rruga, humb jetën shoferi (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur këtë të...

WhatsApp pritet të sjellë 5 ndryshime të reja

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për...
spot_imgspot_img