ladiadmin

1829 POSTIME

Exclusive articles:

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të vajzave, shkolla e mesme profesionale "Antonio Athanas", dega Hoteleri - Turizëm organizoj një aktivitet praktik...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në Sarandë kanë protestuar para komisariatit të Sarandës. Leonard Thodhori 46 vjeç dhe Fatmir Sulovari 46...

Sotir Klironomi, mjeshtri i motorrave të ish-Parkut Automobolistik të Sarandës.(Video)

Sotir Klironomi, mjeshtri i djeshëm i Parkut në Sarandë edhe sot, edhe pse pensionist e ka pasion artin e tij. Në atë mjedisin...

Tentojnë të trafikojnë emigrantë ndalohen tre shtetas kosovarë

Tre shtetas kosovarë, konkretisht Shkelqim Shabani, Hysni Hafizi, Shkelzen Islami, janë kapur në flagrancë nga sherbimet e policisë kufitare duke transportuar një numër të...

Flasin. familjarët: “Duam Leonardin ose gjallë ose vdekur”. E motra: “Nuk shpresoj se është gjallë, shokët janë fshehur”(Video)

Familjarët e 46 - vjeçarit Leonard Thodhori, i cili prej 13 ditësh rezulton i zhdukur së bashku me shokun e tij Fatmir Sulovari, kanë...

Breaking

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...
spot_imgspot_img