Arkiv: Me artistë dhe sportistë delvinjotë nëpër vite, aktivitet në dhjetor 2008(Video)

- Advertisement -

Komunitetit delvinjot po i rikthej edhe njëherë në kujtesë një aktivitet që është organizuar, në nder të shumë artistëve dhe sportistëve të shquar delvinjot nëpër vite. Është një material ku do të shfaqen ish sportistë të shquar delvinjot si fotbollistët, Turabi Bajo, Spiro Muço(Gala), Petrit Shena, basketbollistet e talentuara Fiqo Ymeri dhe Liljana Gjoka, shahistin Pirush Gjoka, artistët si Qamil dhe Selami Musta, Meçi Majko, Tonin Tane, Robert Zenuni, Hëna Xhenali, Dushi Ymeri, Bujar Tabulla, Arben Veliu dhe Ajet Duka. Shikim të këndshëm.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...