Ambasadorja Juri Kim jep lajmin për shqiptarët: Tani vizat turistike për në SHBA do të jenë 10-vjeçare

- Advertisement -

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim ka ndarë lajmin e mirë për të gjithë shqiptarët që duan të udhëtojnë në SHBA për qëllime turizmi apo biznesi. Me anë të një videomesazhi, diplomatja amerikane thotë se vizat turistike tashmë nuk do të jenë më 3-vjecare, por do të zgjaten në 10 vite.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...