Aksident në Sarandë, dy të plagosur, një prej tyre niset drejt Traumës (Video)

- Advertisement -

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë në rrugën hyrë të qytetit. Dy persona kanë mbetur të plagosur.
Përkatësisht të plagosur janë Klaudio Kupi dhe Mikel Hoxha.
Kupi bëhet me dije se ka dëmtime në shtyllën kurrizore dhe do të niset për mjekim në Tiranë.
Ndërsa Mikel Hoxha ka dëmtime në kokë . Sakaq policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të verifikuar shkaqet e aksidentit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...