Aksident i rëndë në Sarandë-Ksamil, makina me tre të rinj del nga rruga dhe bie nga 10 m lartësi

- Advertisement -

Një aksident ka ndodhur në këtë orë të vonë në aksin rrugor Sarandë – Ksamil. Mjeti me targë AB 474 CD me drejtues Mario Pollo 25 vjec ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi rreth 10 m në vendin e quajtur “Hidrovori”. Burimet bëjnë me dije se brenda në mjet ndodheshin tre të rinj. Policia, ambulanca dhe zjarrfikesja u ndodhën në vendin e ngjarjes. Kanë nxjerrë të rinjtë nga mjeti të cilët janë transportuar në spital me fraktura.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...